Fenerbahçe’de Altay Bayındır’a artırımlı kontrat

Altay Bayındır’ın büsbütün alana ve şampiyonluğa odaklanması ismine elini çabuk tutan idare, mukavelesini 2026’ya uzatacak. 5 milyon TL’lik yıllık maaşı da 5 kat artırılacak.

Fenerbahçe, iç transfere yöneldi. Birinci maksat Altay Bayındır… Fenerbahçe kurmayları, futbolcuların şampiyonluk dışında hiçbir şeyi düşünmemesini istiyor. Bunun için mukavele müddetlerine de dikkat ediliyor. Altay’la ilgilenen kulüplerin sayısının artması üzerine artırım ve yeni kontrat gündeme geldi. Sarı-lacivertli idare, dönem sonu mukavelesi bitecek Altay’la 2026’ya kadar nikah tazeleyecek. 5 milyon TL olan fiyatı de 5 kat artırımla 25 milyon TL’ye çıkarılacak. Altay Bayındır, kontratının bitimine 6 ay kala istediği bir kulübe bedelsiz imza atma hakkına sahip. İdare, ulusal eldivenle en kısa müddette mukavele imzalamayı hedefliyor.

BRUMA MACCABI’YE

Lisansı çıkarılmayan Bruma’nın yeni ekibi belirli oldu. Fenerbahçe ile İsrail grubu Maccabi Tel Aviv, Portekizli futbolcunun kiralanması konusunda masada. İsrail’de transfer devri 28 Eylül’de sona eriyor. Bu mevzuda PSV’ye bilgilendirme yapıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.