Galatasaraylı taraftarlar şampiyonluğu kutluyor

İHA

Süper Lig’in 36. haftasında Galatasaray, Ankaragücü deplasmanına konuk oldu.

Sarı-kırmızılılar rakibini 4-1 yenerek ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluklarını ilan ettiler.

Maçın ardından Galatasaraylı taraftarlarda ise büyük sevinç vardı.

Taraftarlar şampiyonluğu kutladı

Binlerce taraftar farklı illerde sokaklara dökülerek erken gelen şampiyonluğu kutladı.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesindeki sarı-kırmızılı taraftarlar, sokağa dökülerek şampiyonluk sevinçlerini doyasıya yaşadı.

Galatasaray taraftarı, konvoy yaparak Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya geldi. Toplanan kalabalık, konfeti patlatıp meşaleler yakarak, takımlarının bayraklarıyla şampiyonluğu kutladı.

İzmir’de coşkulu kalabalık

İzmir’de de Galatasaray’a gönül veren taraftarlar, şampiyonluğun ardından kentin en önemli meydanlarından biri olan Cumhuriyet Meydanı’na akın etti.

Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine yüzlerce taraftar şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Taraftarlar Taksim’e akın etti

Galatasaray’ın sezonun bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından sarı-kırmızılı taraftarlar, Taksim Meydanı’na akın etti. Taraftarlar şampiyonluğu büyük coşkuyla kutladı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde de şampiyonluğu kutlamaya başladı. Çok sayıda taraftar, tesislerin önünde 23. şampiyonluk sevincini meşaleler yakıp, tezahüratlar yaparak yaşıyor.

Gümüşhane ve Kuşadası’nda da coşku büyük

Maçın son düdüğünün ardından taraftarlar şampiyonluğu Gümüşhane caddelerinde de kutlamaya başladı.

Sarı-kırımızılı taraftarlar, ellerinde meşale ve bayraklarla tezahüratlarda bulunurken, araç konvoylarıyla şehir turu attılar.

Ayrıca Kuşadası caddelerinde, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları ile coşkuya boğuldu. Taraftarlar, takımlarını desteklemek ve başarıyı birlikte kutlamak için sokaklara döküldü. Atkılarla, bayraklarla donatılan caddeler, Galatasaray marşları ve tezahüratlarıyla inledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir