House of the Dragon yıldızından samimi itiraf: Bir seks sahnesine daha gerek var mı?

Eskinin Doctor Who yıldızı Matt Smith, artık Game of Thrones’un spinoff’u House of the Dragon’da rol alırken samimi bir itirafta bulundu. Smith, çekimler sırasında kendisini “başka bir seks sahnesine daha muhtaçlığımız var mı?” diye sorarken bulduğunu söylüyor.

Önce Doctor Who, akabinde The Crown ile dizilerdeki başarılı performansıyla dikkat çeken Matt Smith, son vakitlerde heyecanla beklenen Game of Thrones’un devam dizisi House of the Dragon’da yer alıyor.

Başarılı oyuncu Smith, Game of Thrones’un yeni dizisi House of the Dragon’un çekimleri sırasında kendini seks sahnelerinin sayısını sorgularken bulduğunu söyledi.

Matt Smith, cinsellik ve şiddeti açık bir formda tasvir etmesiyle ün salan HBO dizisi Game Of Thrones’tan 200 yıl evvel geçen öyküde Daemon Targaryen’i oynuyor.

Smith şunları söyledi: “Kendinizi ‘Başka bir seks sahnesine gereksinimimiz var mı?’ diye sorarken buluyorsunuz ve ‘Evet, istiyoruz’ diyorlar. Sanırım şunu sormalıyız, ‘Kitapları mı temsil ediyorsunuz yoksa içinde yaşadığımız vakti temsil etmek için kitaplardaki içeriği mi azaltıyoruz?’ Ve aslında, kitapların yazıldığı üzere, hakikat ve dürüst bir formda temsil etmenin misyonumuz olduğunu düşünüyorum.”

Kaç tane seks sahnesi olduğu sorulduğunda, Smith latifeyle karışık, “Evet, biraz fazla, şayet bana sorarsan” diye yanıt verdi.

Game of Thrones, cinsellik ve şiddet içerikli sahnelerine karşın tüm dünyada bir fenomen haline gelmişti.

EMILIA CLARKE DA BİREBİR KEDERDEN MUZDARİPTİ

Smith’in seks sahneleriyle ilgili yorumu daha evvel Game of Thrones periyodunda dizinin başrollerinden Emilia Clarke tarafından da lisana getirilmişti. Kraliçe Daenerys Targaryen’i oynayan Clarke, Game of Thrones’un son dönemini bitirdikten sonra, kendisinden istenen çıplak sahnelerden rahatsız olduğunu açıklamıştı.

Smith ayrıyeten Game of Thrones’un izleyicileri ikiye bölen ve hatta finalin tekrar çekilmesi için imza kampanyası başlatan tartışmalı finaline de değindi: “Bence her vakit birtakım beşerler hayal kırıklığına uğrayacak. Harika bir son muydu? Bu bir fikir sorunu. Beni rahatsız etmedi, hoşuma gitti.”

10 kısımlık dizi, George RR Martin’in House Targaryen’in öyküsünü anlatan Ateş ve Kan romanına dayanıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.