İstanbul’u terk edip apayrı bir hayat kurdu! Popstar Abidin yaptığı iş ile şoke etti

Yaklaşık 18 yıl evvel tüm Türkiye’de katıldığı Popstar müsabakası ile isminden kelam ettiren Popstar Abidin yine gündemde. İstanbul’u terk eden ve kendisine değişik bir hayat kuran Popstar Abidin yaptığı işle herkesi şaşırttı.

POPSTAR ABİDİN HEM GEÇİRDİĞİ DEĞİŞİMLE HEM DE YAPTIĞI İŞLE GÜNDEMDE

Tarkan’a olan benzerliğiyle dikkat çeken Popstar Abidin toplumsal medyanın lisanına düştü. 18 yıl evvel Popstar müsabakasıyla şöhreti yakalayan Abidin Özşahin yıllar sonra hem yaptığı işle hem de geçirdiği değişimle gündemde.

Popstar yarışının birincisi Abidin Özşahin yıllar sonra Habertürk’e röportaj verdi. 2000’li yıllarda milyonları ekran başına kilitleyen Popstar Türkiye müsabakasında ipi göğüsleyerek yarışın birincisi olmuştu. Abidin Özşahin’in bu muvaffakiyetten sonra hayatına müzikle devam etmesi bekleniyordu. Lakin Abidin Özşahin kendisinden beklenenin tam aksisini yaptı. Birinci evvel İstanbul’u terk eden Popstar Abidin iş hayatına ise müzikle devam etmedi.

POPSTAR ABİDİN MÜZİK İLE HOBİ OLARAK İLGİLENİYOR

Popstar Abidin yarışın birincisi olduktan sonra hayatına müzik ile devam edeceği düşünülmüştü. Abidin Özşahin bir çok insanın beklentisinin tam da zıddını yaptı. Popstar Abidin yarıştan sonra birinci iş yaşadığı İstanbul’u terk etti. Abidin Özşahin yeteneği ile değil eğitimini aldığı mesleği ile hayatını kurdu. Popstar Abidin ve ya gerçek ismi ile Abidin Özşahin şu an idare danışmanlığı, yapım ve medya alanlarında kurucusu olduğum iki markanın işlerini yürütüyor. Abidin Özşahin İstanbul’dan ayrıldıktan sonra Ankara’ya yerleşti.

Yönetim danışmanlığı, yapım ve medya alanlarında çalışan Abidin Özşahin, yalnızca Youtube hesabından seslendirdiği müzikleri takipçileri ile paylaşıyor.

7 Temmuz 1977 yılında doğan Abidin Özşahin aslen Adanalıdır. 45 yaşında olan Abidin Özşahin’in ‘Duy Beni’ isimli bir albümü var.


Aralarına kara kedi girdi! Ünlü müzikçi ne açılışta var ne doğum gününde!


Sosyal medyayı sarsan aşk savı: Ünlü direktör 47 yaş küçük oyuncu ile görüntülendi


Türkiye’de en çok nefret edilen 2 burç! Onlar ağzı ile kuş tutsa işe yaramıyor…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.