‘Kim Milyoner Olmak İster’e damga vuran yarışmacı izleyenleri ters köşe yaptı!

milliyet.com.tr

ATV’nin ilgiyle takip edilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacılara sorulan sorular ve verilen cevaplar zaman zaman gündem oluyor. Fenomen yarışma, 2 Eylül Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi.

ATV’nin ilgiyle takip edilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacılara sorulan sorular ve verilen cevaplar zaman zaman gündem oluyor. Fenomen yarışma, 26 Ağustos Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi.

İLGİNÇ TAVIRLARIYLA DAMGA VURDU

Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümüne Leyla Altıparmak isimli yarışmacı damga vurdu. Heyecanlı tavırları ve ilginç konuşmalarıyla hem İmirzalıoğlu’nu hem de ekran başındakileri güldüren Altıparmak, yarışma başlar başlamaz ilk soruda joker hakkını kullandı.

JOKER HAKKINI BASİT SORUDA KULLANDI

Ekran başındakiler, “Hangisi meler?” gibi basit bir soru karşısında joker hakkını kullanan yarışmacının kısa sürede eleneceğini düşündü.

Ancak heyecanını dizginleyen kadın yarışmacı daha sonra önüne çıkan tüm engelleri aşarak 200 bin TL’lik  soruyu açtırdı. 

KENAN İMİRZALIOĞLU’NU GÜLDÜRDÜ

Önceki bölümde 31 Ağustos Çarşamba akşamı yarışmaya katılan Burçin Kaya Hüseyinoğlu, başarılı bir performansla izleyicilerin karşısına çıktı. Karnı burnunda yarışmaya gelen yarışmacı, ikinci kez baba olmanın heyecanının yaşayan İmirzalıoğlu’yla sohbet etti.

Hüseyinoğlu, “Bugün buraya 1,5 kişi olarak geldim. 8,5 aylık hamileyim. Adını da belirledik. Burada doğurursam Mert Kenan koyacağız adını” şeklinde espri yaptı.

HEDEFİNE ULAŞARAK AYRILDI

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ise bu espriye gülerek karşılık verdi. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı, 50 bin TL’Lik soruya geldi. Yarışmacıya “100 yaş üstü yaşlıların yüzde kaçı kadındır?” sorusu yöneltildi. Çift cevap hakkını kullanan Hüseyinoğlu, ikisinde de bilemedi. Yarışmacı, hedeflediği gibi 30 bin TL alarak yarışmadan ayrıldı.

“ALLAH SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN”

Cevabın yüzde 81 çıkması üzerine ise Kenan İmirzalıoğlu, “Allah sizlere uzun versin, bizlere de yardım etsin. Başka bir şey diyemiyorum şuan” diyerek espri yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.