Netflix, yaz aylarında yayına girecek yeni filmlerini duyurdu

Netflix, bugün film tutkunlarını memnun edecek bir paylaşım yaptı ve yaz aylarında yayına girecek filmleri duyurdu.

Bu aralar ciddi şekilde abone kaybetmesi ile gündemden düşmeyen Netflix, bugün resmî sitesinden şu paylaşımı yaptı: “Yaz ayları yaklaşıyor ve yazla birlikte, mutlaka izlenmesi gereken birçok yeni film de geliyor. Aksiyon dozu yüksek macera filmlerinden (The Gray Man, Zoraki İkili, Interceptor, Day Shift, Torontolu Adam, Carter) tutun da yaz sıcağına eşlik edecek aşk filmlerine (Aşk ve Dondurma, İkna, Kalplerimiz Bir, Düğün Sezonu) kadar çeşit çeşit filmin, önümüzdeki aylarda size keyifli yaz sineması geceleri yaşatması garantili. Güçlü duygular yaşamak isterseniz Jennifer Lopez: Halftime veya Hustle’dan cesaret ve ilham alabilirsiniz. Yol Arkadaşım ve Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey ise yetişkinliğe geçiş filmlerinden.

Ailecek bir sinema gecesi planlıyorsanız eğer; The Sea Beast, 13: The Musical ve Ninja Kaplumbağalar’ın Yükselişi, bütün yaş gruplarının keyifle izleyebileceği filmler. Her türde ve her türlü hissiyata cevap verecek bir film bulabilirsiniz. Peki bu yaz Netflix’te yayına girecek yeni filmler hangileri olacak? Bu konuda tam olarak aşağıdaki liste paylaşıldı.

Mayıs:

-Along for the Ride-The Takedown-Thar-Operation Mincemeat -Senior Year-A Perfect Pairing-The Photographer: Murder in Pinamar

Haziran:

-Interceptor-Hustle-Halftime-The Wrath of God-Spiderhead-Civil –-Love & Gelato

Temmuz:

Hello, Goodbye, and Everything in BetweenThe Sea BeastDangerous Liaisons PersuasionThe Gray ManPurple Hearts

Ağustos:

Rise of the Teenage Mutant Turtles13: The MusicalDay Shift Me Time

Yaz döneminde gelecek diğer filmler:

-Beauty-Buba: Once Upon a Crime-Carter

Netflix filmleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmlerinden

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.