Seda Sayan’nın Oğul Hasreti Bitti! Genç Kocayı Hiçe Sayıp Bakın Ne Yaptı? “Helal Olsun Kadırgalı”

Çağlar Ökten ile evliliğine ailesinden veto çıkmayan Seda Sayan, uzun müddettir oğlu Oğulcan Engin ile bir ortaya gelmiyordu. Ortalarında kırgınlık olduğu söylenen anne-oğul, doğum günü vesilesi ile barıştı. Annesinin nikahına katılmayan Oğulcan’ın “Sessiz sedasız evlen” dediği de savlar ortasındaydı. Ünlü sanatçı Seda Sayan, oğlunun 33. yaş gününü toplumsal medya hesabından duygusal bir not ile paylaştı. İşte o paylaşım.

SEDA AYAN, OĞULCAN ENGİN İLE BUZLARI ERİTTİ

7. defa nikah masasına oturan Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile evlenmişti. İkilinin düğününe yalnızca yakın dostları iştirak sağlamıştı. Ailelerin onay vermediği argüman edilen düğünde aile fertlerinden kimse bulunmadı.


Uzun müddettir eşi ile balayında olan ve oğlu Oğulcan engin ile bir ortaya gelemeyen Seda Sayan, doğum günü vesilesi ile oğlu için paylaşım yaptı. “Gözümün nuru” diye not düştüğü fotoğrafı toplumsal medya hesabından yayınlayan Sayan, duygusal bir açıklama da ekledi. Üst üste Oğulcan Engin’i paylaşan Seda Sayan’ın hasreti de gözlerden kaçmadı.

EŞİNİ HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR

35 yaşındaki Çağlar Ökten ile memnun bir evlilik yaşayan Seda Sayan, her anlarını toplumsal medyadan paylaşmayı ihmal etmiyor. Ayrılık tezlerini da bu paylaşımlarla yalanlayan çifti uzun bir balayı çeşidinden sonra işlerinin başına geçti. Ağır bir konser maratonu ve program hayatına başlayan çift, en son Bodrum’da görüntülendi.

OĞULUNU PAYLAŞMAYA DOYAMADI

Eşine olan aşkını her seferinde lisana getiren Sayan, oğlu Oğulcan ile dargınlığına da son verdi. Tezlere nazaran anne-oğul uzun müddettir Sayan’ın evliliği yüzünden dargındı.

Beraber pek bir ortaya gelmeyen Oğulcan Engin ve Seda Sayan, “Küsler mi?” sorusunu akıllara getirdi. Sayan ise ortalarında dargınlık olmadığını paylaşımı ile yalanladı. Oğulcan Engin’in 33. yaş günü için üst üste kutlama paylaşımları yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.