The Batman 2 resmen duyuruldu

The Batman 2 resmen duyuruldu

Çizgi roman dünyasının en sevilen kahramanlarından Batman’in yeni filmi The Batman, mart ayında sinema severler ile buluştu. Büyük ilgi gören yeni Batman filmi, pandemi şartlarına rağmen dünya genelinde 750 milyondan fazla hasılat yaptı. Geçtiğimiz günlerde HBO Max’te yayınlanan film HBO Max’te de büyük ilgi gördü. Hatta filmin, vizyona girdiği gün HBO Max’te de yayınlanan Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Wonder Woman 1984 gibi filmlerden bile daha çok izlendiği açıklandı. Filme ilgi bu kadar büyük olunca devam filminin gelmesi de kaçınılmaz oldu.

Warner Bros.’un büyük başarı yakalayan The Batman’e bir devam filmi çekeceği zaten tahmin ediliyordu. Ancak sonunda resmi açıklama da geldi. Warner Bros.’un CinemaCon’daki paneli sırasında The Batman 2 resmen duyurdu.

The Batman’in yönetmeni olan, aynı zamanda senaryosunu da kaleme alan Matt Reeves, ikinci filmi de yönetecek. Senaryo da yine Matt Reeves’e emanet olacak. Elbette filmde Batman’e hayat veren Robert Pattinson da bir kez daha Batman rolüyle geri dönecek. Bunun ötesinde film hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı. Ancak ilk filmin sonundaki sürpriz cameo’suyla bize tanıtılan Joker’ın ikinci filmde daha büyük bir rolde karşımıza çıkması şaşırtıcı olmayacaktır.

Öte yandan Colin Farrell tarafından canlandırılan Penguin’in de Zoe Kravitz’in Catwoman’ının da devam filminde yer alacağı tahmin ediliyor. Aynı şekilde Alfred rolüyle Andy Serkis ve Komiser Gordon rolüyle Jeffrey Wright da büyük ihtimalle devam filminde yer alacaktır.

Vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu gibi The Batman 2 hakkında merak ettiğimiz detayların netleşmesi için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.