VALORANT hesabı nasıl açılır? [2023 – Güncel]

Riot Games tarafından geliştirilen ve 2020 yılında piyasaya sürülen VALORANT, Türkiye’de ve dünyada en popüler çok oyunculu FPS oyunları arasında yer alıyor. Farklı ve heyecan dolu oynanışı ile oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor. Öyle ki VALORANT’ta hesap açma da oldukça kolaydır.

VALORANT, oyunculara çeşitli ajanlar arasından seçim yapma olanağı sunuyor. Her bir ajanın farklı yetenekleri bulunur ve her oyuncunun kendine özgü bir strateji geliştirmesini sağlar. Ayrıca oyun, farklı ve eğlenceli modlar ile birlikte çeşitli haritalara da sahiptir. Bu da oyunu daha keyifli hale getirir. Bu içeriğimizde, “VALORANT hesap açma nasıl yapılır?” sorusuna cevap verdik.

VALORANT hesap açma nasıl yapılır? Adım adım

VALORANT’ta hesap oluşturmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor çünkü ücretsizdir. Zaten bu nedenle de milyonlarca oyuncunun durağı oluyor. O halde en iyi FPS oyunlarından biri olan VALORANT’ta hesap oluşturma için yapmanız gerekenlere geçelim.

VALORANT’ta hesap oluşturma için şu adımları takip edin;

  • 1. Adım: Buraya tıklayarak VALORANT’ın resmi web sitesine ulaşın.
  • 2. Adım: Sayfanın ortasındaki “ÜCRETSİZ OYNA” butonuna tıklayın.
  • 3. Adım: VALORANT’a Riot Games hesabı ile giriş yapacağınız için bir Riot hesabı oluşturmamız gerekiyor. Bunun için “Hesap Oluştur” butonuna tıklayın.
  • 4. Adım: Hesap oluşturmanın birinci adımında, ilk olarak e-posta adresinizi girin.
  • 5. Adım: İkinci adımda doğum tarihinizi girin.
  • 6. Adım: Üçüncü adımda, hesabınıza giriş yaparken kullanacağınız kullanıcı adını belirleyin. Bu ismi sadece Riot hesabınıza giriş yaparken kullanacaksınız. VALORANT için daha sonra farklı bir kullanıcı adı belirleyeceksiniz.
  • 7. Adım: Riot hesabınız için güvenli bir şifre belirleyin.
  • 8. Adım: İndirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada “İndir” butonuna tıklayın.
  • 9. Adım: Kurulum başlatın ve tamamlandıktan sonra daha demin oluşturduğunuz Riot Games hesabınızın bilgileri ile giriş yapın.

Hesabınızı oluşturduktan sonra, Riot Games tarafından size gönderilen e-postada bulunan yönergeleri takip ederek doğrulama işlemlerini tamamlayın. Hesabınızın güvenliği için bunu yapmanızı tavsiye ederiz.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? VALORANT oyununu nasıl buluyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir