Watford’lu oyuncudan Ozan Tufan’a sert sözler!

Geçtiğimiz günlerde Championship takımlarından Hull City’e transfer olan Ozan Tufan için Watford’ta birlikte oynadığı ekip arkadaşı Dan Gosling’den çok sert açıklamalar geldi.

Watford’un küme düşmesinin akabinde açıklamalar yapan Dan Gosling o periyot için Fenerbahçe’den kiralık gelen Ozan Tufan’a sert sözlerle yüklendi. 

Hiçbir şeyi umursamıyordu!

Gosling, “Ozan’ı bir Türk kadrosundan transfer ettiler. Kiralık olarak gelmişti ve kiralık oyuncular kulüp batsa bile umursamaz. Daha evvel İngiliz futbolunda oynamamış birini transfer etmek ne kadar hakikat? Ekibin berbat gidişinden rahatsız bile değildi. Hiçbir şeyi umursamıyordu” dedi.

Gerçek bir rezaletti

Gosling “Buraya geldiğinde hiç fit değildi. Değil Watford, İngiltere’ye uygun bir beden yapısı yoktu. Gerçek bir rezaletti. Gördüğüm en berbat oyuncu topluluğunda oynuyordum. Artık makus oyuncuları gönderdik ve bir üst lige çıkmak için çalışıyoruz.” tabirlerini kullandı.

Rakip olacaklar

Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra Championship gruplarından Hull City’e transfer olan Ozan Tufan, yeni dönemde eski kadro arkadaşı Dan Gosling ve beraberindeki Watford’a rakip olacak. İki grupta Premier Lig’e yükselme gayreti verecek. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.