Ünlü model Metisha dizi sektörüne yeşil ışık yaktı

İSTANBUL (İGFA) – Bozburun’da tatil yapan ünlü model ve oyuncu Metisha, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Miami’de yaşayan genç yıldız, “Türkiye’ye gelince kendimi evimde hissediyorum. Burada değişik bir enerji alıyorum. Bozburun’un mistik havası bana pozitif duygular hissettiriyor.” dedi.

Yurtdışında doğup, büyüdüğünü söyleyen güzel yıldız, Bir gün evlenirsem “Kendi kültürümden bir Türk erkeğiyle evlenmek ve anne olmayı isterim” dedi.

Metisha, Türkiye’den çok iyi ajans ve yapımcılardan bir çok teklif aldığını, ancak bugüne kadar devam eden projeleri nedeniyle Türkiye’de bir projeye başlayamadığını belirtti.

Önümüzdeki günlerde durumun değişeceğini dile getiren Metisha, “2024 sonbaharında gerçekleşecek çok iyi bir proje için imza aşamasındayım. Bu proje ile birlikte Türkiye’ye temelli yerleşeceğim.” diyerek sevenlerine müjde verdi.

Türkiye’deki projeleri yakından takip ettiğini sözlerine ekleyen Metisha, “Kızılcık şerbeti ve veda mektubu’nda oynamayı çok isterdim diyerek, dizi sektörüne yeşil ışık yaktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx